pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 17 marca 2019
  • 25 maja 2019
  • wyświetleń: 1506

W Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się giełda filumenistyczna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj

Za nami:

W sobotę, 25 maja w Miejskim Domu Kultury odbędzie się giełda filumenistyczna, na którą zapraszamy wszystkich miłośników zapałczanych etykiet.

Giełda zostanie otwarta o godzinie 9.00 i potrwa do 14.00. Kolekcjonerzy będą prezentować, sprzedawać lub wymieniać swoje walory w holu głównym MDK w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Niepodległości 42.

Podczas giełdy prezentowane będą modele wykonane z zapałek przez Janusza Urbańskiego z Rudy Śląskiej oraz modele wykonane przez więźniów przebywających w zakładach karnych w ramach resocjalizacji eksponowane na co dzień w fabryce zapałek PCC Consumer Products Czechowice S.A.

Modele wykonane z zapałek przez Janusza Urbańskiego · fot. MDK Czechowice-Dziedzice


Organizatorami wydarzenia są: Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic, Izba Regionalna w Czechowicach-Dziedzicach, Koło Terenowe nr 24 PZF w Czechowiacach-Dziedzicach oraz PZF Oddział Zabrze.

Giełda MDK

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj