pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 maja 2019
  • wyświetleń: 1664

Zespół ANIOŁąKI wystąpi na scenie obok S. Soyki i Sound'n'Grace

Zespół muzyczny ANIOŁąKI z Łąki, grający chrześcijańskiego rocka, zwyciężył w II edycji Przeglądu Muzycznego Nowe Spojrzenie 2019. W nagrodę wystąpi na scenie Festiwalu Nowe Spojrzenie obok Stanisława Soyki oraz chóru Sound'n'Grace!

ANIOŁąKI podczas Przeglądu Muzycznego Nowe Spojrzenie 2019 · fot. ANIOŁąKI


Przegląd Muzyczny Nowe Spojrzenie ma na celu umożliwić młodym (nie tylko ciałem), rozwijającym się zespołom i solistom, którym nie są obce wartości chrześcijańskie, zaistnienie na polskiej scenie muzycznej obok znanych gwiazd muzyki rozrywkowej. Pierwsza edycja Przeglądu zaowocowała odkryciem najoryginalniejszego zespołu, jaki wystąpił podczas wszystkich edycji Festiwalu Nowe Spojrzenie: zespołu TATO.

Nagrodą główną Przeglądu jest występ podczas VIII edycji Festiwalu Nowe Spojrzenie 2019 (9 czerwca) obok gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. To właśnie tę nagrodę zdobył zespół ANIOŁąKI. Na Festiwalu w Bydgoszczy młodzi artyści wystąpią obok Stanisława Soyki i chóru Sound'n'Grace.

Warto dodać, że zespół z Łąki nagrał swoją pierwszą płytę. Premierowy koncert przed lokalną publicznością odbędzie się w sobotę, 18 maja.

koncert zespołu aniołąki

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.