pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 maja 2019
  • 18 maja 2019
  • wyświetleń: 1404

Filmowa sobota w Pałacu Bażantarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bażantarnia" podaj

Za nami:

Weekend w centrum Pszczyny zapowiada się dosyć tłoczno, dlatego chcemy was zaprosić na Filmową sobotę w Bażantarni, która jest alternatywą dla tych, którzy chcą wykorzystać ten czas na odpoczynek przy dobrym winie oraz interesującym filmie i ominąć to coroczne zamieszanie.

Książęca Bażantarnia


Zaczynamy o 18:00 pierwszym filmem, następnie o godzinie 20:15 i 22:30 będzie można zrelaksować się przy naszych kolejnych kinowych propozycjach - repertuar znajdą Państwo w najbliższych dniach na Facebooku, ale zapewniamy, że każdy z filmów jest niezwykłym hitem kinowym.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa promocje na dobry początek weekendu! -20% na wszystkie napoje alkoholowe - zachęcamy do spróbowania naszych nowych drinków!

Książęca Bażantarnia


Oczywiście będziemy serwować w tym dniu między innymi takie dania jak kurczak sous vide na sałatce ze szparagami z grzanką jajeczną, delikatne policzki wołowe z puree oraz karmelizowaną marchewką w sosie demi glace czy też nasz znany suflet czekoladowy podawany z wiśniami.

Pozostałe smakołyki znajdziecie w menu, które w najbliższych dniach ukaże się na Facebooku.

Książęca Bażantarnia


Rezerwacja stolika pod nr telefonu: 601-426-022.

Serdecznie zapraszamy!

Książęca Bażantarnia


Książęca Bażantarnia

43-200 Pszczyna
ul. Barbórki 47

fax 322011640
kom. 601406352REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Bażantarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bażantarnia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.