pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 maja 2019
  • 19 maja 2019
  • wyświetleń: 1441

Koncert fortepianowy i sztuka tarota - weekend z Bażantarnią

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bażantarnia" podaj

Za nami:

Zapraszamy na fortepianowy koncert muzyki klasycznej we wnętrzach XVIII - wiecznego Pałacu - Bażantarnii, który odbędzie się już w piątek o godzinie 19:00.

Koncert fortepianowy i sztuka tarota - WEEKEND Z BAŻANTARNIĄ


Na XIX - wiecznym fortepianie (Antoni Hofer) zagra Karol Lucjan, student Akademii Muzycznej w Katowicach, którego na pewno mieliście okazję już u nas posłuchać.

Wspaniałej muzyce dodajemy smaku, serwując w tym dniu między innymi takie dania jak kurczak sous vide na sałatce ze szparagami z grzanką jajeczną czy też nasz znany suflet czekoladowy podawany z wiśniami.
Pozostałe smakołyki znajdziecie w menu, które w najbliższych dniach ukaże się na facebooku.

Od godz. 14:00 doświadczona TAROCISTKA , uczennica słynnego mistrza Jana Witolda Suligi stawia karty dla wszystkich zainteresowanych.

A co będzie działo się u nas w pozostałą część weekendu 17-19.05/2019r. ?
- FILMOWA SOBOTA w Bażantarni - zaczynamy o 18:00 pierwszym filmem, następnie o godzinie 20:15 i 22:30 będzie można zrelaksować się przy naszych kolejnych kinowych propozycjach - repertuar znają Państwo w najbliższych dniach na facebooku.
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa promocje na dobry początek weekendu! -20% na wszystkie napoje alkoholowe - zachęcamy do spróbowania naszych nowych drinków!
- RODZINNE NIEDZIELNE OBIADY - czego pragniemy w niedzielne popołudnie najbardziej? spokojnego odpoczynku w rodzinnym gronie. Pałac Bażantarnia zlokalizowany z dala od rynkowego zgiełku zaprasza na rodzinne niedzielne obiady już od 12:00 do 22:00. W naszym menu znajdziecie nie tylko klasyki polskiej kuchni, ale również odrobinę lżejsze oraz wyrafinowane dania, jednym zdaniem - DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO!

Rezerwacja stolika pod nr telefonu 601 426 022

Serdecznie zapraszamy!

Koncert fortepianowy i sztuka tarota - WEEKEND Z BAŻANTARNIĄ


* Tarot jest sztuką odczytywania informacji z talii specjalnych kart. Jest to jednak sztuka złożona i trudna. Nie wystarczy rozłożyć karty na stole i odczytać ich znaczenie. Istotnych jest znacznie więcej czynników - kolejność, rozłożenie, wzajemne relacje między kartami. Jeśli wróży osoba, która naprawdę się na tym zna, to można bardzo dużo się dowiedzieć. Karty potrafią udzielić odpowiedzi na temat nie tylko przyszłości, ale i przeszłości i teraźniejszości. Mogą ujawnić coś, co do tej pory było niejasne, ale niestety często wykorzystywane są przez oszustów, co zwiększa liczbę sceptyków tej trudnej sztuki.

Książęca Bażantarnia

43-200 Pszczyna
ul. Barbórki 47

fax 322011640
kom. 601406352REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Bażantarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bażantarnia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.