pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 maja 2019
  • 28 maja 2019
  • wyświetleń: 17839

Czas na pstrąga w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Za nami:

Niedawno w naszym lokalu trwał "Czas na placki ziemniaczane". Zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania, co uznajemy za nasz prywatny sukces i gratulujemy naszym kucharzom kreatywności w tworzeniu zaskakujących połączeń smaków.

Karczma Wiejska


"Czas na pstrąga" który obecnie trwa w Karczmie Wiejskiej to kolejne wydarzenie kulinarne którym chcemy Was ugościć. Stworzone zostało z myślą o wielbicielach ryb, których z całą pewnością nie brakuje wśród naszych gości.

Dlaczego wybraliśmy taki temat na kolejne wydarzenie? A dlatego, że mięso pstrąga podobnie jak i inne łososiowate, jest doskonałym źródłem kwasu omega-3, a także zawiera znaczne ilości witaminy D3 oraz B12, jak i selen, potas i magnez. Są to więc bardzo zdrowe potrawy, lekkie, z niską zawartością kalorii ale przede wszystkim smaczne.

Karczma Wiejska


Sami zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy. Czas na pstrąga trwać miał do końca maja ale postanowiliśmy wydłużyć okres promocji do 19 czerwca. Jest to odpowiedź na dużą popularność dań z pstrągiem w roli głównej oraz Wasze liczne prośby aby pstrągową promocje przedłużyć.

Tak jak poprzednie wydarzenia kulinarne, "Czas na pstrąga" obowiązuje w Karczmie od poniedziałku do soboty. Dodatkowo przygotowaliśmy możliwość otrzymania deseru "Torcik bezowy" gratis Wystarczy zebrać 5 pieczątek, aby taki deser otrzymać.

Wydłużenie promocji to dobra wiadomość dla osób zbierających pieczątki w promocji" Zbierz 5 pieczątek. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz naszym fanpage.

Karczma Wiejska


Rezerwacja stolików: 502 565 414

Karczma Wiejska


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.