Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 kwietnia 2019
  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1341

Nowe zajęcia dla osób 50+ w Suszcu: spotkania, koncerty, wycieczki...

Spotkania z kulturą i sztuką, bezpłatne koncerty i wycieczki, a także pokazy filmowe - takie atrakcje czekają na osoby, które skończyły 50 lat, są na emeryturze bądź rencie i mieszkają na terenie gminy Suszec.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Oferta przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu rusza już w drugim tygodniu kwietnia, a kończy się w grudniu. - Program jest bardzo bogaty, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - mówi Agnieszka Zielonka-Mitura, koordynatorka projektu - niemalże w każdym tygodniu coś się dzieje. Co ważne, cała oferta jest całkowicie bezpłatna, a na większe wydarzenia, jak kino czy koncerty zapewniamy transport we wszystkich sołectwach gminy.

W dniach 8-11 kwietnia odbędą się spotkania organizacyjne, a 11 kwietnia o godz. 18:00 również projekcja filmu "Paciorki jednego różańca" poprzedzona krótką prelekcją o prezentowanym dziele i jego reżyserze.

Szczegółowe informacje i harmonogram działań można znaleźć na stronie GOK: www.kulturasuszec.pl oraz uzyskać telefonicznie: (32) 212-44-91 i mailowo: aga@kulturasuszec.pl.

Realizacja działań odbywa się w ramach projektu "Kurs na sztukę" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.