pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 2 kwietnia 2019
  • 11 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2090

Kino z klasą - cykl spotkań z kinem dla osób 50+ w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na cykl spotkań z kinem dla osób 50+. Projekcje filmowe odbywają się raz w miesiącu, w czwartki o godz. 18:00.

"Kino z klasą" realizowane jest w ramach projektu "Kurs na sztukę". Spotkania poprzedzone są krótkim komentarzem wprowadzającym. Na "Kino z klasą" organizatorzy zapewniają darmowy transport.

Podczas kolejnego "Kina z klasą" odbędzie się projekcja filmu "Paciorki jednego różańca" w reżyserii Kazimierza Kutza. Wstęp wolny.

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-19:30, w piątki w godz. 8:30 - 18:00. Kontakt: e-mail: aga@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka.

Projekt "Kurs na sztukę" dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj