pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2019
  • wyświetleń: 2371

Wakacje 2019 z Pszczyńskim Centrum Rekreacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj

Zapraszamy do wspólnego spędzenia zbliżających się wakacji letnich zarówno dzieci i młodzież, jak i ich rodziców.

Podczas każdego organizowanego przez nas wyjazdu młodzież może wybrać dowolną aktywność i realizować ją w wymiarze kilku godzin dziennie. Wszystkie nasze wyjazdy zgłoszone są do kuratorium oświaty, co wymaga od nas posiadanie odpowiedniej kadry trenersko - wychowawczej, jak i właściwego standardu obiektów. Nasza firma jest wpisana do rejestru organizatorów wypoczynku w Urzędzie Marszałkowskim.

1. Obóz tenisowo - piłkarsko - taneczno - pływacko - tenisowy w Rewalu
- pensjonat Tasarz
  • termin 1 turnusu od 22 czerwca do 4 lipca 2019
  • termin 2 turnusu od 13 lipca do 25 lipca 2019


Już od kilku lat Rewal to nasza baza nad polskim morzem. Mieszkamy w pensjonacie Tasarz, a do dyspozycji mamy 3 korty i boiska sportowe w pobliskim ośrodku sportu i rekreacji. Każdego dnia na terenie ośrodka odbywają się zajęcia taneczne i zajęcia pływackie. Do morza mamy około 400 metrów, a do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów. Tenis poprowadzi Pan Grzegorz Grzelak, instruktor 1 klasy, pod jego okiem rozwijał się Tomasz Bałuch - srebrny medalista Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym, zwycięzca turnieju ogólnopolskiego w Częstochowie i Bożena Słowik - srebrna medalistka Mistrzostw Polski dzieci do lat 12, zwyciężczyni turnieju regionalnego w Żywcu.

2. Obóz tenisowo-żeglarski - windsurfingowy w Lutrach

- pensjonat Romanowskich
  • termin od 28 lipca do 8 sierpnia 2019


Niewielką miejscowość na Mazurach odkryliśmy 6 lat temu i od tamtego czasu pensjonat Romanowskich stał się naszą bazą żeglarską. Mamy tam do dyspozycji własną przystań, zakupiliśmy 9 łódek typu optymista, 2 łódki typu kadet i 1 łódkę typu omega. Zajęcia żeglarskie poprowadzi Pani Katarzyna Peroń - kobieta, która o żeglowaniu może rozmawiać bez końca, świetny fachowiec w tym co robi. Od tego roku do w naszej ofercie znajdą się również zajęcia z windsurfingu. Na terenie ośrodka dwa korty ze sztuczną nawierzchnią. Do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów.

3. Obóz jeździecko - tenisowo - taneczny w Nowej Wsi pod Włocławkiem
- pensjonat Michelin
  • termin od 8 lipca do 19 lipca 2019


Wyjazd na Kujawy, do pensjonatu Michelin. Na terenie ośrodka sala taneczna, dwa korty, kilkadziesiąt koni i wiele przestrzeni do wypoczynku. Zajęcia z jazdy konnej poprowadzą trenerzy z ośrodka jeździeckiego działającego przy pensjonacie, a taniec para tancerzy z Gliwic - Mateusz Wierciocha i Magdalena Bandelewicz.

Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek

43-262 Radostowice
ul. Dworcowa 28 a

kom. 601541066
kom. 605304314Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj