pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 14 marca 2019
  • 22 marca 2019
  • wyświetleń: 2785

[ZDJĘCIA] Prawdziwe włoskie smaki w KarmeLove

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "KarmeLove" podaj

Czy marzysz czasami o słonecznej Italii? Chciałbyś móc delektować się smakiem prawdziwych włoskich lodów Gelato oraz popijać jedną z najlepszych kaw na świecie? Wcale nie musisz pakować walizek, aby ta wizja stała się rzeczywistością! Wystarczy, że pojawisz się w naszej kawiarni Karmelove.

Prawdziwe włoskie smaki w KarmeLove


Produkujemy na miejscu niepasteryzowane, świeże lody, używając wielokrotnie nagradzanych na Sweet Targach maszyn Frigomat GX- a efektem są puszyste, niesamowicie kremowe lody, których smaku na długo nie będziesz umiał wyrzucić z pamięci. Jaki smak wybierzesz: Solony Karmel, Rafaello, Truskawkowe Mojito a może Zabaglione lub Biały Michałek?

Prawdziwe włoskie smaki w KarmeLove
Prawdziwe włoskie smaki w KarmeLove


Jeśli jesteś smakoszem kawy, to świetnie trafiłeś. Bardzo długo szukaliśmy kawy idealnej do naszej kawiarni, a wielokrotne podróże do Włoch mocno podwyższyły poprzeczkę. Na szczęście znaleźliśmy niesamowitą kawę S. Salvador z rodzinnej palarni w okolicach Tirano w Lombardii i była to miłość od pierwszego... łyka. Znajdziesz u nas dwa rodzaje mieszanek S. Salvador, do kaw mlecznych i czarnych, z czego druga, mieszanka Superbar, została wielokrotnie nagrodzona Złotym Medalem podczas International Coffee Tasting.

Prawdziwe włoskie smaki w KarmeLove
Prawdziwe włoskie smaki w KarmeLove


Obrazu dopełniają nasze autorskie, domowe wypieki, tworzone na bazie najwyższej jakości składników - szczególnie specjalizujemy się w sernikach, a znajdziesz ich w naszej ofercie aż... kilkanaście rodzajów!

Możecie wpaść i sprawdzić co mamy dla Was dzisiaj lub zamówić ciasto dla siebie na specjalne zamówienie :)

KarmeLove Kobiór

43-210 Kobiór
ul. Łukowa 71

tel. 696083631
tel. 604577607Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

KarmeLove

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "KarmeLove" podaj