pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 2515

Suszecki GOK ogłasza konkurs na kartkę wielkanocną

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

A jaki Ty masz pomysł na Kartkę Wielkanocną? Do tegorocznego konkursu zapraszamy dzieci i młodzież z całej Polski! Czekamy na Wasze pomysły i propozycje. Spośród wszystkich nadesłanych kartek wybierzemy 1, która stanie się inspiracją do stworzenia kartki świątecznej wysyłanej przez Gminny Ośrodek Kultury do zaprzyjaźnionych firm, instytucji itp.

W konkursie mogą brać udział osoby indywidualne - prace wykonane w grupach nie będą oceniane. Każdy uczestnik może nadesłać 1 pracę o wymiarach kartki pocztowej A5, zaprojektowaną i wykonaną dowolną płaską techniką (rysowanie, malowanie, wyklejanie itp.), umożliwiającą ekspozycję w antyramach. W konkursie nie będą oceniane prace wykonane w technice komputerowej, w technice collage wykorzystujące gotowe fragmenty pocztówek, reprodukcji, zdjęć oraz wykonane przez naklejanie kasz, makaronów, ryżu, koralików, itp. materiałów sypkich.

Inspiracją do wykonania prac mogą być stroje ludowe, hafty, wycinanki i inne wyroby rękodzieła artystycznego.

Prace należy dostarczyć do biura GOK do 22 marca. Szczegółowych informacji o konkursie udziela pani Joanna Musiolik, tel. (32) 212-44-91 wew. 19, e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj