pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 1 marca 2019
  • 8 marca 2019
  • wyświetleń: 3670

Antonina Krzysztoń w Strumieniu z okazji Dnia Kobiet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "M-GOK Strumień" podaj

Za nami:

Pieśniarka, kompozytorka, autorka tekstów Antonina Krzysztoń wystąpi na sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet.

Stała się wykonawcą znanym szerszej publiczności, kiedy w listopadzie 1993 r. piosenka "Perłowa Łódź" zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki. W swojej twórczości stara się szukać tego, co nas łączy i nie ocenia, zaprasza do rozważań, do zadumy i dialogu. Korzysta z folku, który kocha, i to słychać w jej balladach.

Koncert odbędzie się w piątek, 8 marca o godzinie 19.00. Już na godzinę przed wydarzeniem czynna będzie kawiarenka w holu Ośrodka Kultury, gdzie można przysiąść i w komforcie, przy dobrej kawie wyczekiwać rozpoczęcia koncertu.

Na koncert zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu. Bilety w cenie 35 zł są dostępne w biurze emgok-u. Szczegóły: www.emgok.pl, tel. (33) 857-01-74.

Antonina Krzysztoń w Strumieniu z okazji Dnia Kobi

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

M-GOK Strumień

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "M-GOK Strumień" podaj