pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 25 lutego 2019
  • wyświetleń: 3614

Razem się bawimy- bardzo się lubimy. Współpraca PP21 z ZSS3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

W ramach integracji i wzajemnej wymiany doświadczeń dn. 18 stycznia w Zespole Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka zorganizowano przedstawienie jasełkowe z przepiękną oprawą muzyczno - teatralną. Wszyscy widzowie zostali zaproszeni do wspólnego kolędowania. Nauczyciele z grup przedszkolnym mogli zaobserwować jak rozwijają się ich wychowankowie i jak duże postępy poczynili w zakresie sfery społeczno - emocjonalnej.

Razem się bawimy- bardzo się lubimy. Współpraca PP21 z ZSS3 - 01-02.2019 · fot. Agnieszka Urban


Grupa przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 21 im. Misia Puchatka miała okazję zobaczyć dorobek artystyczny swoich starszych kolegów. Wspólne kolędowanie, poznawanie tradycji bożonarodzeniowych pozwoliły na zbliżenie i wzajemne poznanie się dzieci i nauczycieli. W ramach kontynuowania współpracy i wymiany doświadczeń dn. 1 lutego przedszkolaki z grup specjalnych Przedszkola Publicznego nr 21 zaprosiły grupę uczniów z Zespołu Szkół nr 3 w Pszczynie. Tego dnia przygotowały krótką inscenizację muzyczno - teatralną pt. "Świąteczne zamieszanie". Maluchy z grup specjalnych włożyły dużo pracy w przygotowanie przedstawienia. Miały możliwość zaprezentowania swoich zdolności aktorskich.

Mamy nadzieję, że te wspaniałe spotkania są początkiem dalszej współpracy. Liczymy, że już wkrótce zobaczymy się kolejny raz, podczas wspólnych zajęć i zabaw. Pokłady energii i zapas uśmiechu już mamy, czekamy tylko na wiosenne słońce.

Agnieszka Urban

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj