pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 25 stycznia 2019
  • 3 lutego 2019
  • wyświetleń: 1797

Twoje perfekcyjne wesele - ostatnie wolne terminy w 2019 roku

Planujecie ślub i wesele w 2019 roku? Zadzwoń i zapytaj o ostatnie wolne terminy.

W Folvarku u Klimosza z pasją tworzymy perfekcyjne wesela. Jeśli szukacie miejsca na idealne wesele - z przyjemnością będziemy Wam towarzyszyć i pomożemy uczynić dzień zaślubin wyjątkowym i niezapomnianym.

Załatwicie wszystko w jednym miejscu. Współpracujemy z wieloma firmami z branży weselnej. Doradzimy Wam nie tylko jakie wybrać menu lub jak przystroić salę, ale również pomożemy w wyborze odpowiedniego zespołu, DJa czy fotografa. Konsultant weselny po rozmowie z Narzeczonymi przygotuje ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb i opracuje całość uroczystości. Niezapomnianym podarunkiem dla Pary Młodej jest lot widokowy samolotem, przy którym można wykonać oryginalną sesję plenerową.

Zapraszamy również do naszego ślubnego showroomu, w którym możecie zobaczyć propozycje aranżacji stołów, począwszy od zastawy, serwetek i krzeseł, jak i zapoznać się z ofertą współpracujących z Folvarkiem firm ślubnych.

Skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.
ul. Katowicka 9
43-418 Pogwizdów K/Cieszyna
512-904-352
(33) 851-00-79

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.