Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 stycznia 2019
  • 22 lutego 2019
  • wyświetleń: 2492

[ZDĘCIA] Zimowe ferie z biblioteką pedagogiczną w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka - PBW" podaj

Tegoroczne ferie zimowe w bibliotece pedagogicznej w Pszczynie przebiegły pod hasłem: "Dobrze wychowani i bezpieczni Poszukiwacze".

Zimowe ferie z biblioteką pedagogiczną w Pszczynie - 02.2019 · fot. PBW


Dzieci biorące udział w przygotowanych zajęciach, nie tylko dobrze się bawiły i poznawały nowych kolegów, ale także przypominały sobie zasady bezpieczeństwa, zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym, uczyły się rozpoznawać tropy zwierząt, oglądały teatrzyk kamishibai czy rozwiązywały niezliczoną liczbę zagadek i łamigłówek.

Wśród wielu atrakcji największym powodzeniem cieszyło się poszukiwanie skarbów. Nauczyciele bibliotekarze zamienili się w gamifikatorów amatorów i na każdy dzień przygotowali zabawę łączącą wszystko to, co dzieci lubią najbardziej: zagadki, zaskakujące zadania, eksplorację nieznanych terenów, współpracę połączoną z rywalizacją, poszukiwania, no i oczywiście - radość ze znalezienia skarbu.

W ciągu trzech dni zajęć mieliśmy przyjemność poznać i pobawić się z 24 dziećmi w wieku od 5 do 12 lat, dzięki którym w bibliotece rozbrzmiewał nie tylko radosny śmiech i szaleńczy tupot małych stóp, wbiegających we wszystkie zakamarki biblioteki, ale także unosił się zapach sandwichy i gofrów z bitą śmietaną... Zarówno dzieci, jak i prowadzący mają nadzieję, że zobaczymy się ponownie w przyszłe ferie.

BM / pless.pl, źródło: PBW w Katowicach Filia w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Biblioteka - PBW

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka - PBW" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.