Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1069

[ZDJĘCIA] Zajęcia na ściance wspinaczkowej z "Diablakiem"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

18 stycznia odbyły się kolejne w tym roku szkolnym zajęcia na ściance wspinaczkowej organizowane w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowo - Turystycznego "Diablak". Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

Zajęcia na ściance wspinaczkowej z "Diablakiem" - 18.01.2019 · fot. UKST Diablak


Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, który odbędzie się dopiero 1 lutego 2019 r. a szczegóły i zapisy na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki:
  • 26.01.2019r. - wyjazd termy Chochołów i Zakopane
  • 03.02.2019r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski
  • 24.02.2019r. - wycieczka w Beskid Śląski


Zapraszamy!

UKST Diablak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.