Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 stycznia 2019
  • wyświetleń: 915

Apetyt na kulturę wraca po świątecznej przerwie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Wraz z nowym rokiem zapraszamy na Kino z klasą, czyli comiesięczne spotkania z kinem. Projekcje filmowe będą się odbywać raz w miesiącu, w czwartki o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Zapraszamy także na Spotkania z kulturą, które będą odbywać się we wszystkich sołectwach naszej gminy. Terminy i godziny spotkań znajdują się na plakacie.

- Zatem, jeśli masz skończone 50 lat, mieszkasz w gminie Suszec, nie pracujesz, jesteś na emeryturze lub na rencie i lubisz wspólnie spędzać czas, zapraszamy Cię na Apetyt z kulturą - zachęcają pracownicy GOK-u.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. (32) 212-44-91 wew. 21 lub wysyłając maila: aga@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.