Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 stycznia 2019
  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 1994

Kulturalne Wydobycie rusza ponownie w gminie Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu serdecznie zaprasza mieszkańców i mieszkanki gminy Suszec do wzięcia udziału w konkursie na małe inicjatywy "Kulturalne Wydobycie" na najciekawsze inicjatywy kulturalne w gminie!

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie - koncert, wystawę, warsztaty lub inne działania kulturalne, przyjdź do GOK! Organizatorom bardzo zależy, aby zaczęły się realizować Twoje "kulturalne" marzenia - Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie - Twój pomysł, GOKowskie pieniądze, wspólna realizacja!

Przeczytaj regulamin, wypełnij formularz konkursowy i dostarcz go do GOK do 4 marca. Formularz jest dostępny na stronie GOK: www.kulturasuszec.pl i w biurze GOK, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec.

Chcesz dowiedzieć się więcej, skonsultować pomysł, nasuwają Ci się jakieś pytania? Przyjdź na spotkanie informacyjne, które obędzie się 4 lutego, godz. 18:00 w GOK w Suszcu.

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy? Zgłoś się do Katarzyny Rząsy, mailowo: kasiarzasa@kulturasuszec.pl, telefonicznie: (32) 212-44-91 wew. 21, osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) lub za pośrednictwem Facebooka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.