Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 12 stycznia 2019
  • 25 lutego 2019
  • wyświetleń: 5262

Zabawa karnawałowo-ostatkowa w Karczmie Wiejskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Za nami:

Szalony okres karnawału to okazja do puszczenia wodzy fantazji. Zanim dobiegnie końca, zaszalej na całego aby mieć pewność, że z tegorocznego karnawałowego okresu na pewno zostaną w głowie wspomnienia doskonałej zabawy. Karczma Wiejska w Jankowicach informuje, że lista gości na zabawę karnawałowo-ostatkową jest ponownie otwarta.

2 marca o godzinie 19:00 w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach odbędzie się impreza, jakiej jeszcze u nas nie było. Zabawę poprowadzi DJ, a motywem przewodnim będą maski karnawałowe. Atrakcją wieczoru będzie wybór Króla i Królowej balu, dlatego nie siedź w domu, bo korona być może czeka właśnie na Ciebie.

Zwolniło się parę miejsc, a więc jeśli jeszcze nie mają Państwo pomysłu, jak zakończyć tegoroczny karnawał to serdecznie zapraszamy. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 502-565-414 lub na miejscu. Bilety w cenie 115 zł/ os do nabycia w Karczmie Wiejskiej ul Żubrów 112. Ilość miejsc ograniczona. Nie zwlekaj i zarezerwuj stolik już dziś!

Karczma Wiejska


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.