pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 października 2018
  • wyświetleń: 1389

[ZDJĘCIA] Relaks na basenach termalnych z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Relaks, relaks, relaks - dokładnie taki był temat przewodni niedzielnego wyjazdu (14 października), zorganizowanego dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK".

Relaks na basenach termalnych z Diablakiem - 14.10.2018 · fot. Diablak


Tym razem za cel obrane zostały Termy w Bukowinie Tatrzańskiej. Relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie, jednak w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacje o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym. Po 4 godzinach spędzonych na termach, liczna grupa udała się do Zakopanego, gdzie uczestnicy mieli możliwość m.in. wzięcia udziału w spacerze do drewnianego Kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem i na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku.

Po bardzo szczegółowym przedstawieniu, zarówno aspektów sakralnych kościoła, jak i historii niektórych ważnych dla rozwoju Zakopanego osób pochowanych na cmentarzu, uczestnicy we własnym zakresie udali się na Krupówki, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

Relaks na basenach termalnych z Diablakiem - 14.10.2018
Relaks na basenach termalnych z Diablakiem - 14.10.2018 · fot. Diablak


Jako organizatorzy cieszymy się z dużego zainteresowania naszymi wycieczkami i imprezami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Zapraszamy na najbliższe wycieczki:
  • 11.11.2018r. - wycieczka w Beskid Żywiecki,
  • 18.11.2018r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski
  • 01.12.2018r. - DREZNO - jarmark bożonarodzeniowy,
  • 09.12.2018r. - wycieczka w Beskid Mały.

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, są lub będą dostępne na stronie klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK". Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne - prosimy o kontakt, bo "wspólnie możemy więcej". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj