pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 17 października 2018
  • 30 października 2018
  • wyświetleń: 3413

Sery GRUNeR do kupienia w Pszczynie w Pasażu Dobrawy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mali Giganci" podaj

W Pszczynie w Pasażu Dobrawy jest miejsce pełne aromatycznych serów nie tylko dla koneserów. Sery na bazie naturalnych składników i z ciekawymi dodatkami.

Reklama

SERY GRUNeR


Chcąc otrzymać 1 kg sera, potrzeba ok. 10 litrów mleka. Mleko jest rozlewane do garnków i podgrzewane. Po uzyskaniu miąższu serowego oddziela się serwatkę i dodaje wybrane warzywa, zioła. Pomieszczenie przeznaczone do wytwarzania serków GRUNeR wypełnia niepowtarzalny zapach ziół i przypraw. Sery mają, różne smaki, kolory a ułożone jeden przy drugim prezentują się wyśmienicie. Od razu widoczne jest całe spektrum smaków - od łagodnych, z łososiem, czosnkiem niedźwiedzim, bazylią i pomidorem po sery lekko słodkie z owocami. Priorytetem firmy GRUNeR są upodobania smakowe klientów, które decydują o tym, jakie sery są wytwarzane.

Sery GRUNeR to duży wybór wspaniałych produktów, co daje koneserom możliwość dowolnego zestawienia ulubionych serów. Klienci mogą sami wykreować wyjątkową i niepowtarzalną kompozycję smakową.
Pieczołowitość w wytwarzaniu serów GRUNeR oraz dbałość o produkt gwarantuje jakość Premium.

www.gruner-group.eu

Niepubliczny Żłobek Little Giants - Mali Giganci


Little Giants - Mali Giganci

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 1

tel. 518 620 631Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Mali Giganci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mali Giganci" podaj