pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 października 2018
  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 2233

Mikromusic zagra koncert w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

27 października o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu odbędzie się koncert zespołu Mikromusic. Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic.

W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop.

"Tak mi się nie chce" to szósty album studyjny Mikromusic. - Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań. Nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia - mówią muzycy. W 2018 roku płyta uzyskała nominację do Fryderyków w kategorii "Alternatywna Płyta Roku".

Bilety w cenie: 35 zł, 40 zł oraz 45 zł można nabyć na portalu biletyna.pl oraz www.kulturasuszec.pl/kup-bilet.html.Na debiutanckim albumie "Mikromusic" wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd "Mikromusic w Eterze". Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu "Piękny koniec" zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel "Takiego chłopaka" osiągnął ponad 17 mln. wyświetleń na portalu YouTube. Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki "Thank God I'm a Woman". Album studyjny Mikromusic "Matka i Żony" ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór "Krystyno", we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza. W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera dwupłytowego albumu "Mikromusic w kwietniu" stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic.

Skład zespołu:
  • Natalia Grosiak - wokal
  • Dawid Korbaczyński - gitara
  • Robert Szydło - gitara basowa
  • Robert Jarmużek - piano
  • Adam Lepka - trąbka i instrumenty perkusyjne
  • Łukasz Sobolak - perkusja


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj