pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 3 października 2018
  • 18 października 2018
  • wyświetleń: 1601

Pracownia rysunku i malarstwa Och!ra w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Pracownia rysunku i malarstwa Och!ra to miejsce dla każdego, kto pragnie uczyć się rysunku studyjnego i malarstwa, a także planuje rozwijać się plastycznie. Jest to również miejsce dla tych, którzy myślą o tym by w przyszłości rozpocząć edukację w szkołach gdzie wymagane są umiejętności praktyczne w posługiwaniu się ołówkiem i farbami.

Na zajęciach będzie można poznać różne techniki rysunkowe i malarskie, najważniejsze zasady kompozycji, jak stosować perspektywę i światłocień, w jaki sposób budować przestrzeń na obrazie, jak świadomie używać kolorów. W pracowni i poza nią będzie można zmierzyć się z różnymi tematami od martwej natury i pejzażu po odwzorowanie z natury postaci i portretu.

Podczas zajęć nie zabraknie ćwiczeń z tak zwanej "natury" oraz szkicowania w różnych ciekawych miejscach. Będzie też możliwość poznania bliżej zagadnień z historii sztuki oraz biografii znanych i mniej znanych artystów.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek w godz. od 17:00 do 19:00. Zajęcia przeznaczone są dla osób od 13 r. ż. Koszt: 100 zł/ m-c. Zapisy: www.strefazajec.pl/course/view/id/8445

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 19:30. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. (32) 212-44-91 wew. 23 lub wysyłając maila: iwona@kulturasuszec.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj