Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 września 2018
  • 30 września 2018
  • wyświetleń: 951

"Mała stopa" premierowo w Multikinie!

Zabawna historia opowiedziana z perspektywy... yeti! Multikino zaprasza całe rodziny na premierowe pokazy filmu "Mała stopa", który zobaczyć będzie można od 28 września.

Wysoko w zaśnieżonych górach spokojne życie wiedzie społeczność Yeti. Nie wychodząc poza obręb swojej wioski, są przekonani, że poza nimi nie ma nikogo innego na świecie. Aż do pewnego dnia... bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje — człowieka. Wieści o tej "Małej Stopie" przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. "Mała stopa" to szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.