pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 września 2018
  • 10 października 2018
  • wyświetleń: 2399

[ZDJĘCIA] Spotkanie z reportażystą Jackiem Hugo-Baderem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Cóż można powiedzieć o spotkaniu, które odbyło się 3 października pod "13"... Jacek Hugo-Bader zaczarował publiczność swoimi historiami, językiem i osobowością.

Spotkanie autorskie z Jackiem Hugo- Baderem - 03.10.2018 · fot. M-PBP Pszczyna


Reportażysta, podróżnik, dziennikarz opowiadał o kulisach swojej pracy - zbieraniu materiałów do książek czy artykułów, rozmowami z ludźmi, którzy "są w sytuacji ostatecznej" - bo tacy są najciekawsi. Skupił się przede wszystkim na emocjach, które towarzyszą jego bohaterom, a także jemu samemu. Mówił o tych najtrudniejszych tematach, które do dziś nosi w sobie i tych, które nie nadawały się na materiał do książek - "nie dlatego, że były złe; po prostu nie były <>".

Oprócz wspomnień ze swojej pracy i zalążku informacji o nowej książce, Jacek Hugo-Bader podzielił się z publicznością wskazówkami dotyczącymi pracy reportera: co jest prowokacją, jak szukać tematu, dlaczego nie lubi się domofonów.

Po spotkaniu można było zakupić jego książki, które chętnie i wytrwale podpisywał.

new / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj