pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 4 lipca 2018
  • 9 lipca 2018
  • wyświetleń: 1607

Kawiarenka językowa w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Wakacje sprzyjają wyjazdom i podróżom, podczas których sprawdzeniu zostają poddane nasze umiejętności językowe. Tym bardziej warto skorzystać z bezpłatnych spotkań z językiem angielskim prowadzonych w kawiarnianej atmosferze w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Spotkania poprowadzi amerykański lektor Craig Shriner.

Spotkania są przeznaczone dla osób początkujących, które miały już jakikolwiek kontakt z językiem angielskim oraz dla wszystkich bardziej zaawansowanych, którzy chcą poćwiczyć rozmowy.

Kawiarenka językowa odbędzie się w terminie 9-13 lipca w godz. 18.30-19.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Obowiązują zapisy w sekretariacie GOK-u!

Informacje można także uzyskać od pn. do pt. od 8.00 do 16.00 osobiście lub telefonicznie: (32) 212-44-91 w biurze GOK, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, e-mail: aga@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj