pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 maja 2018
  • 23 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2618

Ogrodówka, czyli potańcówka na Ogrodowej w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Na dobry początek rozpoczynających się wakacji Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na Ogrodówkę, czyli potańcówkę na Ogrodowej.

Letni wieczór, dobra muzyka, pyszne jedzenie, tańce i zabawa pod gołym niebem - taki klimat będzie towarzyszył Ogrodówce. Będzie to również okazja do zaprezentowania się uczestników zajęć prowadzonych przez GOK w Suszcu.

Nie zapominamy także o dzieciach, dla których przygotowaliśmy animacje prowadzone przez Klub Działań Pozytywnych oraz możliwość skorzystania z dmuchańców.

Na Ogrodówkę zapraszamy 23 czerwca od godz. 17.00. Spotykamy się na terenie wokół Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, przy ul. Ogrodowej 22.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. (32) 212-44-91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj