pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 maja 2018
  • 27 maja 2018
  • wyświetleń: 2418

Wola: Uczniowie zagrają przeciw absolwentom. Piknik charytatywny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSZiO" podaj

Za nami:

W niedzielę, 27 maja Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży "OMNIBUS" organizuje mecz uczniowie vs absolwenci, połączony z charytatywnym piknikiem rodzinnym.

Podczas wydarzenia będą zbierane datki dla Natalii Paleczny - absolwentki Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli, która w ubiegłym roku zachorowała na raka kości, w wyniku czego amputowano jej nogę. Zebrane podczas tej imprezy do puszek darowizny zostaną przeznaczone na protezę z elektronicznym kolanem i dalsze leczenie Natalii.

Wydarzenie odbędzie się na Stadionie LKS "Sokół", przy ul. Pszczyńskiej 7 w Woli. Rozpoczęcie o godzinie 15.00. W programie oprócz meczu przewidziano liczne atrakcje dla dzieci, pokaz strażacki, pokaz pierwszej pomocy, pokaz robotów, poczęstunek (grill, grochówka, ciasto).

Rozgrzewkę dla uczestników meczu przeprowadzi zwyciężczyni pierwszej edycji Projekt Lady TVN Patrycja Wieja - absolwentka Wychowania Fizycznego. Instruktorka Jumping Frog Fitness.

mecz i impreza charytatywna w Woli

BM / pless.pl, źródło: ZSZiO w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZSZiO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSZiO" podaj