Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 maja 2018
  • 17 maja 2018
  • wyświetleń: 1698

Fantastyczny Świat Moich Snów - wyślij prace na konkurs

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. "Fantastyczny świat moich snów", który skierowany jest do młodych artystów, chcących rozwinąć swoje umiejętności.

Tematyka marzeń sennych pozwala na przelanie na papier fantastycznych wizji i barwne oddanie świata pełnego fantazji i dziecięcej wyobraźni. Pragniemy rozwijać kreatywność dzieci i pozwolić im na pełną artystyczną swobodę, dlatego proponujemy wykorzystanie dowolnej techniki artystycznego wyrazu.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, mieszkających i uczących się na terenie powiatu pszczyńskiego. W konkursie mogą uczestniczyć członkowie sekcji plastycznych z ośrodków kultury. Uczestnicy konkursu będą oceniani w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VII.

Termin nadsyłania prac mija 21 maja (decyduje data stempla pocztowego). Prace konkursowe należy przesłać lub dostarczyć osobiście do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Wszelkie informacje dostępne są także w biurze GOKu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-19.30, tel. (32) 212-44-91 wew. 19, mailowo: konkursy@kulturasuszec.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.kulturasuszec.pl oraz Facebooka: www.facebook.com/GOKSuszec.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.