pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 maja 2018
  • wyświetleń: 1317

Lato Teatralne "Pod Gołym Niebem" - czyli warsztaty i spektakle teatralne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Grasz w teatrze? Chcesz wziąć udział w fajnym, plenerowym wydarzeniu? A może chcesz skorzystać z warsztatów teatralnych? Szukasz przestrzenie do zagrania swojej sztuki? GOK w Suszcu zaprasza do udziału w drugiej edycji Lata Teatralnego "Pod Gołym Niebem’, które odbędzie się w dniach 28 czerwca - 1 lipca..

Lato Teatralne „Pod Gołym Niebem”


Lato Teatralne "Pod Gołym Niebem" to inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu oraz Wolontariuszy z Teatru Emigracji Niespokojnych Dusz "ENIGMA" działającego przy GOK w Suszcu, którzy na przełomie czerwca i lipca zapraszają do Suszca teatry starszodziecięce, młodzieżowe oraz amatorskie teatry skupiające osoby dorosłe w tym seniorów.

W ramach 4-dniowego spotkania odbędą się warsztaty teatralne dla uczestników przeglądu oraz ogólnodostępne happeningi i spektakle. Zarówno akcje uliczne jak i spektakle po części odbędą się w plenerze. Już dziś zapraszamy do uczestnictwa!

Lato Teatralne "Pod Gołym Niebem"odbędzie się w terminie 28 czerwca - 1 lipca 2018 na terenach zielonych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej zespołu, kart uczestników zespołów oraz opłacenie akredytacji w terminie do 18.06.2018r.

Istnieje także możliwość indywidualnego uczestnictwa w przeglądzie! 


Partnerami wydarzenia są: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, Klub Działań Pozytywnych, Pracownia Żywokost, Muzeum Regionalne "Kamojówka".

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. 32 212 44 91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj