Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1564

Popołudnie z tańcem w pawłowickim Centrum Kultury

Pokazy tańca, gimnastyki i akrobatyki podczas II Gali Taneczno - Akrobatycznej Active Pawłowice przyciągnęły do Centrum Kultury tłumy mieszkańców.

Popołudnie z tańcem w pawłowickim Centrum Kultury - 15.04.2018 · fot. Sabina Bartecka / UG Pawłowice


Uczestniczki zajęć KS Active Pawłowice, w blasku świateł i przy dźwiękach muzyki, zaprezentowały swoje umiejętności na scenie Centrum Kultury w niedzielne popołudnie, 15 kwietnia. Występy oklaskiwała pełna widownia, na której nie zabrakło rodziców, dziadków i przyjaciół wychowanek klubu. Gala była również okazją do podsumowania minionego sezonu, podziękowań i nagród. Każda z dziewcząt otrzymała klubową bluzę.

KS Active liczy 120 osób - dziewcząt w wieku od czterech do osiemnastu lat. W grupie jest też dwóch chłopców! Efekty treningów można podziwiać podczas wielu gminnych uroczystości i imprez, jak chociażby w trakcie niedawnego otwarcia zmodernizowanych boisk przy Gminnym Ośrodku Sportu. Trenerką jest Berandeta Mikołajec. II Gala Taneczno - Akrobatyczna ACTIVE została zorganizowana przy udziale dotacji z budżetu gminy Pawłowice.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.