pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 11 kwietnia 2018
  • 15 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1535

"Ciche miejsce" premierowo w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj

Od 13 kwietnia na ekranach sieci kin Multikino wchodzi horror "Ciche miejsce" - wstrząsająca opowieść o czteroosobowej rodzinie Abbotów zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez używania słów czy choćby najmniejszego dźwięku.

Abboci żyją w ciągłym, nieprzerwanym napięciu. Koncentrują się na tym, by nie wydawać i nie generować żadnych dźwięków. Każdy bowiem może okazać się dla nich śmiertelny, po tym, jak tajemnicze istoty - reagujące na każdy dźwięk - zagrażają przetrwaniu ludzi. Jeśli cię usłyszą, wytropią cię...

W rolach głównych: Emily Blunt ("Dziewczyna z pociągu", "Sicario", "Diabeł ubiera się u Prady") i John Krasinski ("Pożyczony narzeczony", "Miłosne gierki").

W horrorze/thrillerze science fiction zobaczymy m.in. Johna Krasinskiego i Emily Blunt (prywatnie małżeństwo).Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj