Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2283

[ZDJĘCIA] Spotkanie z Ewą Kassalą w bibliotece

"Pewna mądra kobieta (...) powiedziała mi (...), że najlepszym lekarstwem dla każdego człowieka jest miłość. Zapytałem ją (...): A jeśli nie podziała, to co? To znaczy, że potrzeba więcej miłości". Te piękne słowa pochodzą z jednej z książek Ewy Kassali, autorki publikacji o niezwykłych kobietach. Tych współczesnych, ale i tych, które żyły tysiące lat temu.

Spotkanie z Ewą Kassalą w bibliotece - 9.04.2018 · fot. M-PBP Pszczyna


9 kwietnia, odbyło się spotkanie autorskie, na którym pisarka przekonywała, że w każdej z kobiet tkwi wewnętrzna siła oraz mądrość przekazywana z pokolenia na pokolenie. Prezentowane na spotkaniu książki Ewy Kassali, "Żądze Kleopatry", "Boska Nefretete" oraz "Hatszepsut", wierne prawdzie historycznej, opowiadają o największych władczyniach starożytności, które pomimo swej potęgi, kochają i cierpią tak samo jak każdy. Klimatyczne opowieści i tajemnicze przedmioty - podobizny ówczesnych bóstw przeniosły wszystkich zebranych w czasy egipskich piramid i starożytnych wierzeń. Inspirujący wieczór stał się zachętą do wielu przemyśleń.

Spotkanie uświetnił występ artystów z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej.

BM / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.