Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 kwietnia 2018
  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1838

Koncert Cheap Tobacco w Bugsy's Music Restaurante

Za nami:

Cheap Tobacco - jeden z najpopularniejszych zespołów nowej fali polskiego blues-rocka zagra w piątek, 27 kwietnia w Bugsy's Music Restaurante.

Energia, autentyczność i mocne vintage'owe brzmienie, połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem kobiety, która dwukrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce będzie można usłyszeć o godzinie 19.00. Bilety do nabycia w cenie 25 zł, a w dniu koncertu - 30 zł.

W ciągu 6 lat aktywności scenicznej zespół zagrał ponad 350 koncertów oraz wystąpił na najważniejszych festiwalach muzyki około-bluesowej i rockowej zarówno w kraju jak i za granicą m.in. Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Blues Na Świecie, Jesień z Bluesem w Białymstoku, Bluesroads, Blues ALive (Czechy)Noc w muzeum (Bratysława), Bochum Total (Niemcy), Hard Rock Rising, Solo Życia w Lublinie, Juwenalia w Krakowie. Cheap Tobacco można było zobaczyć na jednej scenie z zespołami takimi jak HEY, Łąki Łan, Dżem, Ania Rusowicz, Happysad, Muchy, Cree, Organek, Lao Che.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.