pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 8 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1520

Erith i The Party Is Over w Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Erith wraca do Bugsy's Music Restaurante na trasie promującej jej debiutancki album "Speed of Light"! Oprócz niej wystąpi też świetnie rokujący duet z Katowic - The Party Is Over.

Koncert odbędzie się w piątek, 13 kwietnia w godzinach 20.00-23.00. Bilety dostępne w lokalu: przedsprzedaż w cenie 20 zł, w dniu koncertu - 25 zł.

W ciągu swojej dwuletniej kariery Erith zagrała na takich festiwalach, jak Malta, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Spring Break, Ars Cameralis, czy Soundrive Festival. Ma na koncie ponad 100 koncertów klubowych w Polsce i kilka za granicą, m.in. w Lipsku, Ostrawie, we Lwowie i na Samsara Festival Europe (Węgry). Kilkukrotnie supportowała takich artystów, jak The Dumplings, Julia Marcell, xxanaxx i Rebeka. Podczas występów na żywo Erith nawiązuje świetny kontakt z publicznością, którą podczas występu wciąga do swojego magicznego świata. 23-letnia artystka loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca jej koncertom gra świateł.The Party is Over - Michał i Daria łączą klubową energie i zmysłowy vibe wraz z elektroniczną lekkością. Koncerty zaskakują tanecznym klimatem, świdrującymi dźwiękami syntezatorów i intrygującym wokalem który wyłania się spośród rzetelnie wybrzmiewającego basu. W maju 2016 roku zostali jednymi z laureatów konkursu Dzielnica Brzmi Dobrze, który działa pod patronatem miasta muzyki Unesco, skierowanego do młodych zespołów z Katowic. Efektem zwycięstwa jest m.in. wydanie debiutanckiego krążka "Stolen Symphonies", który ukazał się w lutym 2017 roku.

W ciągu dwóch lat działalności, The Party Is Over intensywnie koncertował po całej Polsce. Gościli na scenie min Industriady oraz tegorocznego Festiwalu CudaWianki jak i telewizji (talent show Must Be The Music w Polsacie, programie Kulturalni.pl w TVP Polonia). Duet ten został zaproszony do czerwcowej edycji SOFAR Wrocław.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj