pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 5 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2409

Światowy Dzień Zespołu Downa w Przedszkolu Publicznym nr 21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

Data 21 marca nie jest przypadkowa. Zespół Downa polega bowiem na tym, że w 21. parze chromosomów, osoby z zespołem Downa zamiast dwóch, mają trzy chromosomy.

Światowy Dzień Zespołu Downa w Przedszkolu Publicznym nr 21 - 21.03.2018 · fot. Przedszkole Publiczne nr 21


W ten wyjątkowy dzień dzieci z naszego przedszkola założyły skarpetki w różnych, wesołych kolorach. Były one w paski, kropki, za kolano i tuż przy kostce, w różnych nie pasujących do siebie parach. Ponadto przedszkolaki zapoznały się z informacjami dotyczącymi specyfiki Zespołu Downa oraz wspólnie ozdobiły papierowe skarpetki, które następnie powiesiliśmy w holu naszego przedszkola.

Nasze przedszkole jest wyjątkowe, gdyż tylko u nas działają grupy specjalne, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby ten dzień należycie uczcić. Dzień ten został przez wszystkie dzieci miło spędzony. Było niezwykle wesoło i kolorowo.

Aneta Michalik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj