Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 kwietnia 2018
  • 20 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1263

Zagraj w planszówki w suszeckiej Bibliotece

Za nami:

GBP w Suszcu ogłasza nabór do Koła Miłośników Gier Planszowych.

Ilość spotkań będzie zależna od decyzji samych uczestników (minimum raz w miesiącu). W kwietniu zapraszamy na zajęcia w piątki - 6 i 20 o godz. 17.00.

Wspólnie zagramy w nowe gry planszowe: Carcassonne, Rój, Dixit, 5 sekund, Przebiegłe wielbłądy, Wsiąść do Pociągu (Europa), Colt Express, Tajniacy oraz wiele innych logicznych, towarzyskich, rodzinnych i szpiegowskich. Uczestnicy będą mieli również możliwość poznać gry dialogowe (z kartami obrazkowymi). Nie są to zwyczajne karty, gdzie liczy się strategia i punktacja. Tu nie ma wygrywających i przegranych. Karty te nie mają ustalonych znaczeń i dlatego pomysłów na ich wykorzystanie jest bardzo wiele. Łączą w sobie cechy gry i dobrej lektury.

Dla członków Koła (i uczestników spotkań) zostaną zakupione najnowsze gry planszowe (strategiczne, zręcznościowe, logiczne, quizowe, imprezowe, familijne, dla dzieci). Bibliotekarki suszeckie gwarantują świetną zabawę i zapraszają na kolejne spotkanie, a ciekawych nowych wrażeń prosimy o zapisy: bezpośrednio w bibliotece, tel. (32) 448-86-92 lub mailowo: gbp@suszec.pl.

Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.