pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 marca 2018
  • 3 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1774

Wycieczka rodzinna w Beskid Żywiecki z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" 8 kwietnia serdecznie zaprasza na kolejna wycieczką rodzinną. Tym razem podczas rodzinnego spaceru chcemy odwiedzić dwie słynne hale Beskidu Żywieckiego - Halę Rysiankę i Halę Lipowską.

W czasie trwania wycieczki zapoznamy się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi tegoż obszaru oraz skorzystamy z oferty jednego ze schronisk znajdującego się na trasie spaceru. Trasa nie jest długa, ani trudna, zaś w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych zostanie dostosowana tak by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka może odbywać się jeszcze w warunkach zimowych.

Koszt wycieczki to 4 zł dzieci i młodzieży mieszkającej na terenie gminy Pszczyna, 13 zł - mieszkańcy powiatu pszczyńskiego, 25 zł/os - pozostałe osoby. Szczegóły i możliwość zapisania się znajdują się na naszej stronie: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2018/08.04.2018_wycieczka_zaproszenie.php

Adresaci wycieczki:
  • uczniowie szkoły podstawowej z rodzicem/ami i dzieci młodsze,
  • uczniowie klasy szkoły podstawowej z opiekunem nauczycielem,
  • pozostali turyści akceptujący charakter wycieczki.

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj