pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 marca 2018
  • 14 maja 2018
  • wyświetleń: 2005

Powiatowy Konkurs Krajoznawczo - Turystyczny "Nasze Beskidy"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej oraz Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych im. Haliny i Witolda Jakubowskich przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Krajoznawczo-Turystycznym "Nasze Beskidy", który odbędzie się w piątek, 25 maja o godzinie 16.00 w Hotelu PTTK w Pszczynie.

Głównym celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do zdobywania wiadomości na temat Beskidu Śląskiego, Małego i Żywieckiego, a także propagowanie wiedzy związanej z uprawianiem kwalifikowanej turystyki górskiej związanej z bezpieczeństwem i kulturą.

Konkurs honorowym patronatem objął Burmistrz Pszczyny, Dariusz Skrobol.

Powiatowy Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny "Nasze Beskidy" jest inicjatywą z zakresu edukacji krajoznawczo-turystycznej, kierowaną do dzieci i młodzieży szkolnej. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zgłoszenia należy przesłać do 18 maja na adres biuro@pttk-pszczyna.slask.pl. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.

Szczegółowe informację będą zamieszczane na stronie internetowej: www.pttk-pszczyna.slask.pl/

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj