pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 marca 2018
  • 29 maja 2018
  • wyświetleń: 3537

Wakacje Letnie 2018 z Pszczyńskim Centrum Rekreacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj

Zapraszamy do wspólnego spędzenia zbliżających się wakacji letnich zarówno dzieci i młodzież, jak i ich rodziców.

Wakacje Letnie 2018 z Pszczyńskim Centrum Rekreacji


Podczas każdego organizowanego przez nas wyjazdu młodzież może wybrać dowolną aktywność i realizować ją w wymiarze kilku godzin dziennie.

Wszystkie nasze wyjazdy zgłoszone są o kuratorium oświaty, co wymaga od nas posiadanie odpowiedniej kadry trenersko - wychowawczej jak i właściwego standardu obiektów. Nasza firma jest wpisana do rejestru organizatorów wypoczynku w Urzędzie Marszałkowskim.

Obóz tenisowo - piłkarsko - taneczno - pływacko w Rewalu - pensjonat Tasarz
  • termin 1 turnusu od 23 czerwiec do 5 lipca,
  • termin 2 turnusu od 16 lipca do 28 lipca.


Już od kilku lat Rewal to nasza baza nad polskim morzem. Mieszkamy w pensjonacie Tasarz, a do dyspozycji mamy 3 korty i boiska sportowe w pobliskim ośrodku sportu i rekreacji. Każdego dnia na terenie ośrodka odbywają się zajęcia taneczne, a pływanie na zaprzyjaźnionych z naszą grupą basenach. Do morza mamy około 400 metrów, a do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów. Tenis poprowadzi Pan Grzegorz Grzelak, instruktor 1 klasy, pod jego okiem rozwijał się Tomasz Bałuch - srebrny medalista Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym, zwycięzca turnieju ogólnopolskiego w Częstochowie i Bożena Słowik - srebrna medalistka Mistrzostw Polski dzieci do lat 12, zwyciężczyni turnieju regionalnego w Żywcu.

Obóz tenisowo-żeglarski - windsurfingowy w Lutrach - pensjonat Romanowskich
  • termin od 27 lipca do 8 sierpnia.


Niewielką miejscowość na Mazurach odkryliśmy 6 lat temu i od tamtego czasu pensjonat Romanowskich stał się naszą bazą żeglarską. Mamy tam do dyspozycji własną przystań, zakupiliśmy 5 łódek typu optymista, 2 łódki typu kadet i 1 łódkę typu omega. Zajęcia żeglarskie poprowadzi Pani Katarzyna Peroń - kobieta, która o żeglowaniu może rozmawiać bez końca, świetny fachowiec w tym co robi. Od tego roku do w naszej ofercie znajdą się również zajęcia z windsurfingu. Na terenie ośrodka dwa korty ze sztuczną nawierzchnią. Do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów.

Obóz jeździecko - tenisowo - taneczny w Nowej Wsi pod Włocławkiem - pensjonat Michelin
  • termin od 3 lipca do 14 lipca


Wyjazd na Kujawy, do pensjonatu Michelin. Na terenie ośrodka sala taneczna, dwa korty, kilkadziesiąt koni i wiele przestrzeni do wypoczynku. Zajęcia z jazdy konnej poprowadzą trenerzy z ośrodka jeździeckiego działającego przy pensjonacie, a taniec para tancerzy z Gliwic - Mateusz Wierciocha i Magdalena Bandelewicz, których prowadzi wychowawca tanecznych mistrzów świata, Pan Igor Gutovskyi.

Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek

43-262 Radostowice
ul. Dworcowa 28 a

kom. 601541066
kom. 605304314REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj