pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 marca 2018
  • 17 marca 2018
  • wyświetleń: 2185

Powiatowy Dzień Kobiet w Dworku pod Jemiołą w Ćwiklicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Dworek pod Jemiołą" podaj

Za nami:

Zapraszamy na IV Powiatowy Dzień Kobiet pod hasłem "Sprowokuj wiosnę", który odbędzie się w sobotę, 17 marca w Dworku pod Jemiołą w Ćwiklicach.

W programie mnóstwo atrakcji dla wszystkich pań. Będą zatem porady na wiosnę - stylistka fryzur Magdalena Grabowska-Romanko opowie o aktualnych trendach fryzjerskich, dietetyk Karolina Ziebura podpowie co jeść, Agnieszka Langer-Sowa zdradzi tajniki makijażu permanentnego, a Eliza Janota zaprezentuje, jak zamknąć wiosnę w słoiku. Panie będą mogły wziąć udział w konkurencjach i zabawach, w których będzie można wygrać vouchery m.in. do klubu fitness, dietetyka czy gabinetu makijażu. Do tego wyśmienite menu, Kapela Maliniorze z Brennej oraz zespół Prima Vista z Tychów - wyjątkowa atmosfera w wyśmienitym towarzystwie gwarantowana. To będzie prawdziwe święto kobiet z całego powiatu pszczyńskiego.

Co roku Powiatowy Dzień Kobiet odbywa się pod innym hasłem przewodnim. Tegoroczne to "Sprowokuj wiosnę", dlatego mile widziany jest ubiór z motywem kwiatowym.

Początek imprezy o godz. 17.00. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w Centrum Przedsiębiorczości S.A. w Woli, tel. 32 211-91-77 w. 14, Pszczyńskim Centrum Kultury, Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu oraz Dworku pod Jemiołą w Ćwiklicach.

Organizatorzy: powiat pszczyński, Centrum Przedsiębiorczości S.A. w Woli oraz Dworek pod Jemiołą w Ćwiklicach. Patronat nad imprezą objął starosta pszczyński, Paweł Sadza.

plakat
fot. Powiat

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Dworek pod Jemiołą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Dworek pod Jemiołą" podaj