pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 6 marca 2018
  • wyświetleń: 2034

[ZDJĘCIA] Warsztaty integracyjne w Przedszkolu Publicznym nr 21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

W Przedszkolu Publicznym nr 21 szczególną uwagę zwracamy na integrację dzieci niepełnosprawnych z przedszkolakami z grup ogólnodostępnych. Chcemy nauczyć dzieci wzajemnej akceptacji, tolerancji i empatii.

Warsztaty integracyjne w Przedszkolu Publicznym nr 21 w Pszczynie - 03.2018 · fot. Ewa Mazurkiewicz


W tym celu prowadzimy cykliczne autorskie warsztaty angażujące dzieci niepełnosprawne oraz te z grup ogólnodostępnych. W bieżącym roku szkolnym nasze dzieci uczestniczyły w warsztatach "Kolorowy przedszkolak" oraz "Emocje na talerzu". Podczas zajęć dzieci miały okazję tworzyć różnorodne prace plastyczne związane z porami roku, poszerzając wiedzę na temat otaczającego świata, rozwijając jednocześnie wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Przedszkolaki uczyły się także rozpoznawania i nazywania emocji oraz poznawały sposoby radzenia sobie z różnymi uczuciami, przy okazji przygotowując smakołyki takie jak pieczone jabłka czy biszkopty z dżemem. Nie zabrakło oczywiście humoru, śmiechu i radości z cudownej zabawy.

Ewa Mazurkiewicz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj