pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 marca 2018
  • 7 marca 2018
  • wyświetleń: 1424

Wycieczka w Gorce z Diablakiem: Turbacz i walory Gorczańskiego PN

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" 11 marca serdecznie zaprasza na wycieczkę w Gorce. Celem wycieczki jest najwyższy szczyt pasma - Turbacz (1310 m n.p.m.) oraz okazja do zapoznania się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Gorczańskiego Parku Narodowego.

W trakcie wycieczki odwiedzimy schronisko na Turbaczu. Trasa nie jest długa, lecz będzie odbywać się w warunkach zimowych, dlatego w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych zostanie dostosowana, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Zakładana trasa: Koninki - Obidowiec - Turbacz - Czoło Turbacza - Koninki, dystans 16 km, czas przejścia około 5,5 godz. Wycieczka będzie odbywała się w warunkach zimowych.

Koszt wycieczki to 21 zł dzieci i młodzież mieszkająca na terenie gminy Pszczyna, 26 zł - mieszkańcy powiatu pszczyńskiego, 46 zł - pozostałe osoby. Szczegóły i możliwość zapisania się znajdują się na naszej stronie: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2018/11.03.2018_wycieczka_zaproszenie.php.

Adresaci wycieczki:
  • uczniowie gimnazjów indywidualnie lub grupy pod opieka nauczyciela,
  • uczniowie szkół ponadgimnazjalnych indywidualnie lub grupy pod opieka nauczyciela,
  • szkolne koła turystyczne,
  • dorośli turyści.


Zapraszamy!

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj