pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 28 lutego 2018
  • wyświetleń: 1227

Nowe książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kobiórze

Od początku tego roku na półkach biblioteki w Kobiórze pojawiają się nowe pozycje książkowe.

Biblioteka, Kobiór, książki
Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kobiórze · fot. GBP w Kobiórze, UG Kobiór


Są kontynuacje wcześniejszych serii, m.in. "Latarnia z Kiss River" Diane Chamberlain (poprzednia - "Światło nie może zaginąć"), zupełnie nowe cykle, np. trzytomowa powieść historyczna Władysława Jana Grabskiego "Saga o Jarlu Broniszu", a także oddzielne woluminy, a wśród nich "Habit zamiast szminki, czyli zakonnice zabierają głos" Eweliny Tandys, "Sendlerowa w ukryciu" Anny Bikont czy "Pocałunek stali" Deavera.

Do listy autorów, dobrze już znanych czytelnikom, dołączają nowe nazwiska: Henning Mankel, Adrian Grzegorzewski, Chloe Mayer, Andreas Pflüger, Marek Boszko-Rudnicki.

Biblioteka, Kobiór, książki
Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kobiórze · fot. GBP w Kobiórze, UG Kobiór


Biblioteka nie zapomina o milusińskich. Dla tych młodszych ma pięknie ilustrowane bajki, opowiadania i wiersze. Tu poleca serię "Tappi i przyjaciele" autorstwa Marcina Mortka. Dla nieco starszych też nie brakuje nowych propozycji, zarówno wzruszających, np. "Dziewczynka z parku" Barbary Kosmowskiej, jak i humorystycznych, m.in. "Najgorszy dyrektor na świecie" Mariusa Horna Molauga.

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.