pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 16 lutego 2018
  • 28 lutego 2018
  • wyświetleń: 1645

Lokalne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego "Mały OKR 2018"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w lokalnych eliminacjach do etapu regionalnego Konkursu Recytatorskiego "Mały OKR 2018".

"Mały OKR" jest konkursem ogólnopolskim, którego celem jest nie tylko krzewienie kultury słowa wśród dzieci i młodszej młodzieży, ale też ma za zadanie przygotowanie tej grupy wiekowej do przyszłego udziału w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla starszej młodzieży i dorosłych, który w tym roku odbywa się już 63 raz i jest wydarzeniem bardzo prestiżowym.

Eliminacje lokalne odbędą się 7 marca w sali widowiskowej GOK w Suszcu, a warsztaty przygotowujące do tych eliminacji - 20 lutego. Koszt warsztatów za jednego uczestnika wynosi 20 złotych. Dzieci mogą brać udział w konkursie tylko pod opieką nauczyciela, instruktora, ewentualnie innego opiekuna. Karty zgłoszenia dzieci chcących wziąć udział w lokalnych eliminacjach i warsztatach należy dostarczyć do biura GOK w nieprzekraczalnym terminie do 16 lutego.

Wszelkich informacji w sprawie lokalnych eliminacji do konkursu udziela Pani Agnieszka Zielonka-Mitura, tel. 32 212 44 91 wew. 21, e-mail: aga@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj