pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 15 lutego 2018
  • 19 lutego 2018
  • wyświetleń: 1509

Kulturalne Wydobycie - konkurs na inicjatywy lokalne w gminie Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu serdecznie zaprasza mieszkańców i mieszkanki gminy Suszec do wzięcia udziału w konkursie mikrograntowym "Kulturalne Wydobycie" na najciekawsze inicjatywy kulturalne w gminie!

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie - koncert, wystawę, warsztaty, malowanie graffiti lub inne działania kulturalne, przyjdź do GOK!

- Zależy nam, aby zaczęły się realizować Twoje "kulturalne" marzenia - Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie - Twój pomysł, GOKowskie pieniądze, wspólna realizacja - zachęcają organizatorzy.

Przeczytaj regulamin, wypełnij formularz konkursowy i dostarcz go do GOK do 28 lutego. Formularz jest dostępny na stronie GOK: www.kulturasuszec.pl i w biurze GOK, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec.

Chcesz skonsultować pomysł, zapytać o wypełnienie wniosku, nasuwają Ci się jakieś pytania? Przyjdź na spotkanie, które obędzie się 19 lutego o godzinie 18.00 w GOK w Suszcu.

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy? Zgłoś się do Agnieszki Zielonki-Mitury, telefonicznie: (32) 212-44-91 wew. 21, mailowo: aga@kulturasuszec.pl, osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) lub za pośrednictwem Facebooka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj