pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 12 lutego 2018
  • 21 lutego 2018
  • wyświetleń: 1525

AH UM Jam Session w SPS 2.0: pierwszą imprezę poprowadzi Koszau

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SPS 2.0" podaj

Za nami:

Serdecznie zapraszamy na pierwsze wydarzenie, rozpoczynające cykl AH UM Jam Sessions w klubie SPS 2.0 Pszczyna European Artistic Center. Imprezę poprowadzi zespół Koszau. Pierwszy Jam rozpocznie się 25 lutego o godz. 18.00 i potrwa do ok. 23.00. Kolejne Jam'y planowane są cyklicznie co miesiąc.

AH UM Jam Session w SPS 2.0
Scena w SPS 2.0 · fot. Dariusz Tatoj


Zapraszamy muzyków wraz ze swoimi instrumentami i pozytywną energią na wspólne granie. Zapewniamy backline (bębny, wzmacniacze gitarowe, pianino, wzmacniacz basowy, mikrofony).

Wstęp wolny.Koszau to cyniczno-muzyczna podróż wgłąb codziennych "przemyśli", które łatwo przeoczyć. Muzyka zespołu jest jak ćma krążąca wokół dopalającej się świecy, mucha bzycząca natrętnie w upalne popołudnie, gorzka herbata lub gołąb na parapecie. Minimalistyczna mieszanka bluesa, jazzu i piosenki autorskiej, opisująca to, co intrygujące w drobnych i na pozór nieważnych sytuacjach, czy gestach.

SPS 2.0 European Artistic Center

43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 26

kom. 692015661Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SPS 2.0

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SPS 2.0" podaj