pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 8 lutego 2018
  • 16 lutego 2018
  • wyświetleń: 1658

Wycieczka w Beskid Śląski z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

25 lutego Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wycieczce w Beskid Śląski. Celem naszej wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych Pasma Stożka i Czantorii oraz artystycznych w zwiedzanym muzeum.

Podczas odbywającej się w zimowych warunkach wędrówki, zdobędziemy Stożek od mniej znanej strony, odwiedzimy najstarsze polskie schronisko w Beskidzie Śląskim, zaś na koniec zwiedzimy Muzeum Magicznego Realizmu w Willi Ochorowiczówka.

Zakładana trasa: Istebna - Kiczory - Stożek Wielki - Kobyla - Ochorowiczówka (Wisła Dziechcinka), dystans 16 km, czas przejścia około 5 godz. Wycieczka będzie odbywała się w warunkach zimowych. Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!

Adresaci wycieczki:
  • uczniowie gimnazjów,
  • uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,
  • dorośli turyści.


Koszt wycieczki to 41 zł i obejmuje: transport; opiekę przewodnicką; bilety wstępu do Muzeum Magicznego Realizmu w Willi Ochorowiczówka, ubezpieczenie.

Wszystkie informacje nt. wyjazdu znajdują się na stronie UKST "DIABLAK": www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2018/25.02.2018_wycieczka_zaproszenie.php

Zapraszamy!

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj