pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 8 lutego 2018
  • wyświetleń: 1907

[ZDJĘCIA] Relaks w Termach Chochołowskich z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

"Relaks, relaks, relaks!" - dokładnie taki był temat przewodni niedzielnego wyjazdu (4 lutego) zorganizowanego dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego przez Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak".

Termy Chochołowskie z Diablakiem - 4.02.2018 · fot. Diablak


Po bardzo aktywnym styczniu, w którym zrealizowaliśmy 5 imprez turystyczno-sportowych (wycieczki, zajęcia na ściance wspinaczkowej oraz kulig) tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy. Relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie, jednak w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacja o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym.

Po 3 godzinach spędzonych na termach liczna grupa udała się do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach a następnie, po jego zwiedzeniu, na zakupy do chochołowskiej bacówki. Ostatnim elementem przed powrotem był spacer do drewnianego Kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem i na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku. Po bardzo szczegółowym przedstawieniu zarówno aspektów sakralnych kościoła, jak i historii niektórych ważnych dla rozwoju Zakopanego osób pochowanych na cmentarzu, uczestnicy we własnym zakresie udali się na Krupówki, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

Termy Chochołowskie z Diablakiem - 4.02.2018
Termy Chochołowskie z Diablakiem - 4.02.2018 · fot. Diablak


Jako organizatorzy cieszymy się z dużego zainteresowania naszymi wycieczkami i imprezami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Zapraszamy na najbliższe wycieczki:
- 25.02.2018r. - wycieczka w Beskid Śląski,
- 04.03.2018r. - wycieczka rodzinna w Beskid Mały
- 09.03.2018r. - zajęcia na ściance wspinaczkowej w Bielsku-Białej,
- 11.03.2018r. - wycieczka w Gorce na Turbacz.
Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez są lub będą dostępne na stronie klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak". Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne - prosimy o kontakt, bo "wspólnie możemy więcej". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Agnieszka i Artur Wojciechowie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj