pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 2598

[ZDJĘCIA] Bezśnieżny "Kulig" Diablaka w Brennej Leśnicy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Niestety bieżąca aura pogodowa zmusiła do zamiany płóz na koła. Planowany na 27 stycznia kulig niestety nie odbył się w typowo zimowych warunkach. Niestety brak śniegu sprawił, że uczestnicy musieli zadowolić się krajobrazem podziwianym z wozów, oczywiście ciągniętych przez konie i z "ciuchci".

Bezśnieżny „Kulig” Diablaka w Brennej Leśnicy - 27.01.2018 · fot. Diablak


O dziwo wszystkim, a szczególnie najmłodszym uczestnikom, przejażdżka bardzo się podobała. Nasz wyjazd zakończony był ciepłym posiłkiem, kawą/herbatą i ciastem serwowanym przez obsługę klimatycznej agroturystyki "U Gazdy" w Brennej Leśnicy. Kolejną atrakcją, szczególnie ciekawą dla najmłodszych uczestników, była "żywa lekcja przyrody", czyli wizyta w gospodarstwie prowadzonym przez właścicieli agroturystyki. Właśnie tam najmłodsi mogli zobaczyć zwierzęta, takie jak: króliki, kozy, owce, krowy, ale chyba najciekawsze okazały się świeżo urodzone małe owieczki. W trakcie tego wyjazdu najmłodsi dowiedzieli się, że mleko niekoniecznie pochodzi z marketu z kartonu a jednak od krowy, a dojenie wcale nie jest takie łatwe, co faktycznie mogli samodzielnie sprawdzić - oczywiście na sztucznej krowie.

Bezśnieżny „Kulig” Diablaka w Brennej Leśnicy - 27.01.2018
Bezśnieżny "Kulig" Diablaka w Brennej Leśnicy - 27.01.2018 · fot. Diablak


Jako organizatorzy cieszymy się z dużego zainteresowania naszymi wycieczkami i imprezami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Zapraszamy na najbliższe wycieczki:
- 04.02.2018r. - wyjazd na baseny termalne do Chochołowa oraz zwiedzanie Zakopanego,
- 25.02.2018r. - wycieczka w Beskid Śląski,
- 04.03.2018r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Mały
- 09.03.2018r. - zajęcia na ściance wspinaczkowej w Bielsku - Białej,
- 11.03.2018r. - wycieczka w Gorce.
Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, są lub będą dostępne na stronie klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak". Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne - prosimy o kontakt "wspólnie możemy więcej". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Bezśnieżny „Kulig” Diablaka w Brennej Leśnicy - 27.01.2018
Bezśnieżny "Kulig" Diablaka w Brennej Leśnicy - 27.01.2018 · fot. Diablak


Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Agnieszka i Artur Wojciechowie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj