pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 stycznia 2018
  • 13 lutego 2018
  • wyświetleń: 2289

Taneczny, ostatkowo-walentynkowy wieczór w Karczmie Wiejskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Za nami:

Ostatki to ostatnie dni karnawału. Jest to czas, kiedy licznie organizowane są najlepsze zabawy kończące gorący okres imprezowy. Zgodnie ze zwyczajem w ten ostatni dzień przed Wielkim Postem należy się porządnie najeść i wyszaleć.

Karczma Wiejska
Taneczny, ostatkowo-walentynkowy wieczór w Karczmie Wiejskiej


Ostatki mają ruchomą datę w kalendarzu, ponieważ zależy od tego, jak w danym roku wypada Wielkanoc. Czas ostatkowy zaczyna się od Tłustego Czwartku i kończy we wtorek przed Środą Popielcową. Ciekawostką jest, że w niektórych regionach Polski dzień poprzedzający Środę Popielcową nazywany jest nie ostatkami a "Śledzikiem". W tym roku jest to 13 lutego. 14 lutego wypada międzynarodowy dzień zakochanych inaczej mówiąc są to popularne Walentynki.

Nawiązując do jednej i drugiej okazji, pragniemy Państwa zaprosić na "Taneczny, walentynkowo-ostatkowy wieczór" który odbędzie się w Karczmie Wiejskiej 13 lutego. Będzie muzycznie, romantycznie i aromatycznie! Szef kuchni zaserwuje skomponowane na tę okazję menu.

Menu

  • zupa krem z pieczonych białych warzyw z chipsem bekonowym,
  • polędwiczka wieprzowa w sosie śmietanowo-ziołowym z dodatkiem kaparów, kluski ze szpinakiem i kurkumą, sałata rzymska z warzywami z delikatnym sosem,
  • jabłko zapieczone z daktylami i musem śliwkowym,
  • karafka wody mineralnej z cytryną.


Muzyczną oprawą wieczoru zajmie się nasz niezastąpiony dj Adams. Spełni każde Państwa muzyczne życzenie, rozbawi i wydobędzie lwa parkietu z każdego nawet najbardziej lewonożnego tancerza. Jeśli macie ochotę pobawić się ze znajomymi, potańczyć i posłuchać ulubionej muzyki to zapraszamy. Nieważne, jaki powód Państwo wybiorą: czy będzie to wieczór z ukochaną osobą, spotkanie ze znajomymi czy rodziną, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej walentynkowo-ostatkowej propozycji. Gwarantujemy świetną atmosferę i smaczne menu. Zapraszamy do rezerwacji stolików. Bilety w cenie 75 zł/os. Rezerwacje można składać telefonicznie pod numerem (32) 447-18-82, mailowo: marketing@epart.eu lub osobiście w Jankowicach w Karczmie Wiejskiej.

Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły w zakładce aktualności na stronie internetowej www.karczmawiejska.pl oraz na Facebooku w wydarzeniu "Taneczny walentynkowo-ostatkowy wieczór w Karczmie Wiejskiej".

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj